Ubytování v hostitelské rodině s rodinnými Meekers na Maltě

ubytování ideální pro studenty

Rodina

Stefie a George mají dloholeté zkušenosti s ubytováním v soukromí a rádi Vás uvítají. Stefie se v současné době stará o hosty na plný úvazek a George pracuje v oblasti obchodu s vínem. Samozřejmě, láhev dobrého vína u večeře přirozeně pomáhá Vaší plynulé angličtině.

Ubytování

Třípatrový dům s terasou (nekuřácký, bez zvířecích mazlíčků) nabízí 3 pokoje o velikosti cca 16 m2. K dispozici je samostatná kuchyňka, koupelna a prosluněná terasa, kde je možné kouřit nebo připravit barbecue. Ložní prádlo a ručníky jsou v ceně. Dospělí hosté dostávají vlastní klíč k hlavním dveřím.

Kuchyňka je vybavena sporákem, elekrickou troubou, mikrovlnou troubou, lednicí, mražákem a vším potřebným pro vaření.

fotky

Student accommodation at Looza near University Campus Malta
Twin bedroom for students
Guest kitchenette accommodation close to University campus
Twin room Looza student accommodation close to University of Malta
student accommodation next to University Campus
Terrace at student rooms near University of Malta
Looza accommodation close to University Campus
shower room student accommodation
Rent a room at student accommodation Malta

Photo Gallery

Oblast

!Looza je ideálně dostupná pěšky od Maltské university a Nemocnice Mater Dei. V okolí je spousta jazykových škol a autobusové stanoviště, ze kterého je spojení do všech částí ostrova. Oblast je výhodná jak pro student angličtiny, tak pro pracující a studenty programu Erasmus. Ale samozřejmě i ti, kteří přijedou na dovolenou jsou velmi vítani.

mapa . San Gwann

 Stravování

Varianta bez jídla: Nabízí Vám nezávislost. Užijete si rodinné prostředí, a přesto můžete vstávat nebo jíst večer, kde budete chtít. Pro přípravu jídla můžete použít plně vybavenou kuchyň.

Varianta se snídaní: Snídaně je servírována každé ráno, společnost Vám dělají ostatní hosté a rodina. Čas není fixní, pokud snídáte později, není problém. Samozřejmě je Vám k dispozici kuchyně pro přípravu večeře.

Polopenze: Snídani a večeři si užijete s rodinou a ostatními hosty. Samozřejmě Vám tato možnost nabízí další příležitost mluvit, procvičit si angličtinu a také ochutnat maltské speciality.

výhodné ceny

ceny začínají od €100 za týden slevy pro dlouhodobé pobyty. zobrazit ceny

 


Ohlasy

Save

Sharing is caring!