Ubytování v hostitelské rodině s rodinnými Meekers na Maltě

ubytování ideální pro studenty

Rodina

Stefie a George s dětmi Ikem (25) a Leaohou (23). Stefie a George mají dloholeté zkušenosti s ubytováním v soukromí a rádi Vás uvítají. Stefie se v současné době stará o hosty na plný úvazek a George pracuje v oblasti obchodu s vínem. Samozřejmě, láhev dobrého vína u večeře přirozeně pomáhá Vaší plynulé angličtině.

Ubytování

Třípatrový dům s terasou (nekuřácký, bez zvířecích mazlíčků) nabízí 3 pokoje o velikosti cca 16 m2. K dispozici je samostatná kuchyňka, koupelna a prosluněná terasa, kde je možné kouřit nebo připravit barbecue. Ložní prádlo a ručníky jsou v ceně. Dospělí hosté dostávají vlastní klíč k hlavním dveřím.

Kuchyňka je vybavena sporákem, elekrickou troubou, mikrovlnou troubou, lednicí, mražákem a vším potřebným pro vaření.

fotky

Looza-Front
Terrace Looza homestay Malta
Homestay Malta bedroom
Guest kitchenette at Looza

Photo Gallery

Oblast

!Looza je ideálně dostupná pěšky od Maltské university a Nemocnice Mater Dei. V okolí je spousta jazykových škol a autobusové stanoviště, ze kterého je spojení do všech částí ostrova. Oblast je výhodná jak pro student angličtiny, tak pro pracující a studenty programu Erasmus. Ale samozřejmě i ti, kteří přijedou na dovolenou jsou velmi vítani.

mapa . San Gwann

 Stravování

Varianta bez jídla: Nabízí Vám nezávislost. Užijete si rodinné prostředí, a přesto můžete vstávat nebo jíst večer, kde budete chtít. Pro přípravu jídla můžete použít plně vybavenou kuchyň.

Varianta se snídaní: Snídaně je servírována každé ráno, společnost Vám dělají ostatní hosté a rodina. Čas není fixní, pokud snídáte později, není problém. Samozřejmě je Vám k dispozici kuchyně pro přípravu večeře.

Polopenze: Snídani a večeři si užijete s rodinou a ostatními hosty. Samozřejmě Vám tato možnost nabízí další příležitost mluvit, procvičit si angličtinu a také ochutnat maltské speciality.

výhodné ceny

ceny začínají od €100 za týden slevy pro dlouhodobé pobyty. zobrazit ceny

 


Ohlasy

Save

Sharing is caring!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FrenchItalyGermanSpainCzech